Restoran

Restoran

Geleneksel ve modern lezzetleri, usta şeflerimizin özel dokunuşuyla deneyimleyin.

Restoranımızda tadacağınız eşsiz tariflere şehrin en güzel deniz manzarası, Bandırma tepelerinin ardında batan güneş ve yanı başınızdaki sahilin şık görüntüsü eşlik edecek. Yaz aylarında ferah teras alanlarının, kış aylarında ise mekanlarımızın sıcak atmosferinin keyfini çıkarabileceksiniz. Restoran ile yeme-içme eylemine anlam katan Sts Bahçe, yalnızca deniz, sahil manzaralı restoranı olması ile değil; birbirinden leziz yiyecek ve içecekleri ile anınıza anlam katacak. Birbirinden konforlu lüks odaların yanı sıra usta şeflerimizin maharetli ellerinden çıkan lezzetlerin de tadına varmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

Kendin Pişir Kendin Ye

Sevdiklerinizle birlikte Türk mutfağından yemekler eşliğinde hoş bir akşam geçirmek isterseniz, restoranımızı denemenizi öneririz. kendin pişiir kendin ye restoranımıza hoş geldiniz. Güzel yemeklerimizle sizleri şımartmaktan ve bizde geçirdiğiniz zamanı özel kılmaktan dolayı büyük memnuniyet duyarız. Güzel dış mekanlarımızda arkadaşlarınız ve ailenizle günün tadını çıkarabilirsiniz.

Kahvaltı

Ne zaman isterseniz bol çeşit kahvaltımız ile siz müşterilerimizin yanınızdayız. Haftasonu ya da Haftaiçi farketmeden müşterilerimize deniz kenarında kahvaltı keyfi sunuyoruz.